انتصاب دکتر علی صالح آبادی به سمت مدیر عامل شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید

انتصاب دکتر علی صالح آبادی به سمت مدیر عامل شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید

مراسم معارفه دکتر علی صالح آبادی مدیرعامل جدید شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سرمایه گذاری سپه؛ مراسم تکریم دکتر سید بابک ابراهیمی؛ سرپرست پیشین و معارفه دکتر علی صالح آبادی مدیرعامل جدید شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید با حضور دکتر آیت اله ابراهیمی؛ مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک سپه، اعضای هیئت مدیره شرکت امید و مدیران شرکت های زیرمجموعه هلدینگ امید در ساختمان سپهبد شهید قاسم سلیمانی بانک سپه برگزار شد.

دکتر آیت اله ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خیر مقدم به اعضای حاضر در مراسم با تقدیر از دکتر سید بابک ابراهیمی سرپرست پیشین شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید، ابراز داشت: ایشان از مدیران توانمند و متخصصی هستند که با تعامل و همکاری مناسب با همکاران خود توانستند طی دوران حضور در این شرکت منشأ اقدامات مفید و سازنده ای باشند.

دکتر ابراهیمی در ادامه ضمن ابراز خرسندی از حضور دکتر صالح آبادی در شرکت امید، اظهار داشت: دکتر صالح آبادی دارای سوابق و تجارب بسیار ارزشمندی در حوزه مالی و اقتصادی کشور هستند و عهده دار مسئولیت های بزرگی در بازار پول و سرمایه بوده اند که مطمئناً شرکت امید با توجه به قابلیت ها و توانمندی های ایشان مسیر رشد و ترقی را به سرعت طی خواهد کرد.

در ادامه، دکتر سید بابک ابراهیمی سرپرست پیشین شرکت امید ضمن ارائه گزارشی از عملکرد دوران تصدی در این شرکت و با تقدیر و تشکر از همه همکاران خود، گفت: تمامی دستاوردهای بزرگ شرکت امید با تلاش و همراهی یکایک همکاران میسر شد و امیدواریم روند موفقیت ها با حضور مدیر توانمند و با تجربه ای چون دکتر صالح آبادی شتاب بیشتری گیرد.

دکتر علی صالح آبادی مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گذاری امید نیز با تجلیل از تلاش های سرپرست پیشین این شرکت، گفت: مجموعه مدیران و کارکنان بانک سپه و شرکت امید جزو بهترین های نظام بانکی و اقتصادی کشور هستند. از اینرو امیدواریم با همکاری و هم افزایی تمامی همکاران بتوانیم موضوع بهینه سازی پرتفوی شرکت امید را محقق کنیم و آینده درخشان تری برای آن رقم بزنیم.

در پایان این مراسم، دکتر ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه حکم انتصاب دکتر صالح آبادی را به سمت مدیر عاملی شرکت گروه سرمایه گذاری امید به وی اهدا کرد و با اهدای لوح تقدیر از تلاش های دکتر سید بابک ابراهیمی سرپرست سابق شرکت سرمایه گذاری امید تقدیر کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *