گل‌گهر در سال ۱۴۰۰ بالغ بر ۳۰۰ هزار میلیارد تومان پروژه اجرا می‌کند

گل‌گهر در سال ۱۴۰۰ بالغ بر ۳۰۰ هزار میلیارد تومان پروژه اجرا می‌کند

مدیرعامل شرکت گل گهر گفت: بر اساس سند چشم انداز یکساله گل‌گهر، برای کل منطقه حدود ۳۰۰ هزار میلیارد تومان پروژه تعریف می‌شود که بخش قابل‌ توجهی از آن پروژه‌ها برای خود شرکت گل‌گهر تعریف خواهد شد و به همین دلیل، سال ۱۴۰۰ سالی طلایی برای گل‌گهر خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید، مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با دستور کار تمدید مهلت افزایش سرمایه، با حضور سهامداران حقیقی و حقوقی این شرکت برگزار شد.

در این نشست ایمان عتیقی، مدیرعامل شرکت با اشاره به اینکه اتفاقات خوبی در یکسال اخیر در بحث سهام گل‌گهر رخ داده است، گفت: رشد شاخص‌ سهام این شرکت طی یک‌ماه اخیر رشد داشته که نشان‌دهنده این است طی این یک‌ماه، بازار بیشتر کنترل شد.

وی با اشاره به جایگاه گل‌گهر در زنجیره فولاد کشور گفت: جایگاه گل‌گهر در زنجیره فولاد کشور به‌گونه‌ای است که در بحث شمش حدود ۴ درصد، آهن اسفنجی ۱۳ درصد، گندله ۲۷ درصد و کنسانتره ۴۲ درصد نقش ایفا می‌کند که در دو بخش گندله و کنسانتره جایگاه اول کشور را داریم.

وی با اشاره به سند چشم‌انداز گل‌گهر گفت: سند چشم‌انداز یک‌ساله، سه‌ساله و سند چشم‌انداز ۱۴۱۴ گل‌گهر در حال تنطیم است که امیدواریم تا تیرماه سال جدید ابلاغ شود.

عتیقی گفت: در این سند برای کل منطقه، حدود ۳۰۰ هزار میلیارد تومان پروژه تعریف می‌شود که بخش قابل‌توجهی از آن پروژه‌ها برای خود شرکت گل‌گهر تعریف خواهد شد و به همین دلیل، سال ۱۴۰۰ سالی طلایی برای گل‌گهر خواهد بود.

در پایان با تصمیم مجمع عمومی گل‌گهر تمدید مهلت عملیاتی نمودن مرحله دوم افزایش سرمایه موافقت شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *